Forum Meble nowoczesne!Polecane meble przez klientów Strona Główna Meble nowoczesne!Polecane meble przez klientów
jak kupic mebel nie wychodząc z domu?Najlepiej zajrzeć do sklepów, zobacz co polecają forumowicze!Meble nowoczesne tylko tutaj!
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

opinie o meblach!
Gdzie kupować meble biurowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Meble nowoczesne!Polecane meble przez klientów Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lacjola



Dołączył: 09 Kwi 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2021 12:03 am    Temat postu: Gdzie kupować meble biurowe Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na 100% nie należy kupować mebli biurowych w zwykłych sklepach meblowych. W biurze w ogóle a w nowoczesnym biurze szczególnie powinny stać profesjonalne meble biurowe. Takie meble są trwalsze i wyglądają bardziej profesjonalnie. Warto też poprosić o pomoc w projektowaniu dobrego projektanta biurowych wnętrz. Dla przykłady poczytaj co piszą specjaliści o urządzaniu biura https://www.szkolabezpiecznegointernetu.pl/ekspert-z-katowic-radzi-jak-wybrac-stylowe-i-funkcjonalne-meble-do-biura/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vista



Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 52

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2021 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jaki masz budżet, ale jeśli dysponujesz trochę większym to może wybierz meble na zamówienie? One są dużo lepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dużo bardziej funkcjonalne i praktyczne. Możesz poprosić o wykonanie niestandardowych mebli. A w biurze to ważne by było ładnie i wygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joint



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 74

PostWysłany: Sob Cze 05, 2021 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyznam, ze wole zamawiac meble wprost od producenta bo cenowo wychodzi to lepiej i jakosc zawsze zdecydowanie wyzsza niz w sieciowkach. Niedawno zdecydowalismy sie wymienic meble w salonie i padlo na Bretz meble Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay



Dołączył: 01 Cze 2021
Posty: 156

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie do mojego mieszkania już mam ale teraz jeszcze muszę wybrać jakie okna nowe wstawią mi w salonie. Tutaj https://okna.waw.pl/produkty/okna?material=drewniano-aluminiowe znalazłem ofertę na okna drewniano aluminiowe, co o nich sądzicie? Czy macie może takie u siebie? Mi się podoba że są one energooszczędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
traczo



Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 55

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jeśli chodzi o sklepy internetowe z meblami to nie ma problemu, bo jest ich dużo pytanie tylko jak dobrze wybrać pod względem funkcjonalności i tak dalej? Czy korzystacie z usług biur projektowych takich jak https://komornicze.info.pl/opis/kapa-design ? Jeżeli tak to napiszcie o swoich doświadczeniach w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka



Dołączył: 03 Sty 2022
Posty: 41

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co masz meble biurowe kupować w różnego rodzaju sieciowych jak możesz mieć meble do biura na zamówienie https://degosh.pl/meble-na-wymiar/meble-biurowe/ . Wtedy meble do twojego biura są solidne, w tym samym kolorze a co najważniejsze na wiele, wiele lat. Sama zobacz i przemyśl taką prepozycję. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kisia



Dołączył: 02 Maj 2021
Posty: 17

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie solidnego biurka to odsyłam do oferty https://www.sfmeble.pl/p/biurko-soft-snake-150x70-cm-orzechowe . Ja z tego sklepu mam już kilka mebli w domu, dodatków także i jestem z nich bardzo zadowolona. Wiele osób też mnie pytało gdzie je zakupiłam, ten sklep online cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Teraz można to biurko kupić w obniżonej cenie, warto zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
konas



Dołączył: 04 Kwi 2022
Posty: 140

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego czego dokładnie szukacie, ale z doświadczenia wiem, że najlepiej szukać w internecie. Ja właśnie w sklepie online znalazłam wygodny fotel biurowy który służy mi od dłuższego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolcia98



Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 21

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 11:55 am    Temat postu: Meble Odpowiedz z cytatem

w biurze oprócz dobrych mebli trzeba zadbać o wystrój najlepszym rozwiązaniem są sztuczne rośliny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Treszka



Dołączył: 02 Gru 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią Gru 02, 2022 1:47 pm    Temat postu: Meble biurowe Odpowiedz z cytatem

Profesjonalną aranżację biura oraz kompleksowe wyposażenie zapewnia https://sigma.pl/ Meble biurowe
Warto zapoznać się z ich ofertą i realizacjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolcia98



Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 21

PostWysłany: Czw Lut 29, 2024 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry wpis z podpowiedziami gdzie kupować ! Very Happy
____________________
importerzy sztucznych kwiatów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolcia98



Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 21

PostWysłany: Czw Lut 29, 2024 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry wpis z podpowiedziami gdzie kupować ! Very Happy
____________________
importerzy sztucznych kwiatów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Meble nowoczesne!Polecane meble przez klientów Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum